„Stacje na drodze” – podcast Via Frassati

Na czas Wielkiego Postu zapraszamy Was w Drogę razem ze Stowarzyszeniem „Accademia frassati”, misyjne.pl i DA Morasko w Poznaniu. Obejmujemy patronat medialny nad wielkopostną serią podcastów Via Frassati: „Stacje na drodze”.

Śledźcie nas na Facebook’u i Instagramie, żeby nie ominęły Was kolejne odcinki oraz subskrybujcie kanał Via Frassati na YouTubie
 
 Zaproszenie:
Wraz z rozpoczęciem Wielkiego Postu ruszy nowy cykl – Stacje na drodze, w którym twórcy podcastu zapraszają nas, by zatrzymać się na każdej stacji drogi krzyżowej Pana Jezusa na dłużej… W każdą środę piątek ukaże się jeden odcinek dedykowany kolejnym stacjom, którym będzie poświęcone krótkie rozważanie. Można z nim zostać tak długo, jak będzie trzeba. Owocnego towarzyszenia Panu w Jego drodze!
 
 

Czym jest Stowarzyszenie “Accademia Frassati”?

Celem ich działalności jest inspirowanie młodych ludzi, zwłaszcza tych związanych ze środowiskiem akademickim, do aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym na wzór osoby Pier Giorgia Frassatiego. Zostało założone przez członków Duszpasterstwa Akacemickiego Morasko 29 grudnia 2015 roku. Ostatnią inicjatywą Stowarzyszenia jest podcast, na razie ulokowanego na platformie YouTube – Via Frassati. Jest on dedykowany wszystkim tym, którzy szukają inspiracji i motywacji w kroczeniu “Verso l’alto” czyli “ku górze”, ku świętości.