Ty będziesz się zwać Adwentowym Aniołem Stróżem

Jako Zarząd Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej w Polsce pragniemy przedstawić Wam nowy dla naszego Stowarzyszenia sposób włączania się we wspólną modlitwę oraz poznanie się między grupami lokalnymi. 

Przedstawiamy Adwentowego Anioła Stróża!

Na początku członkowie grupy razem wybierają osobę odpowiedzialną za kontakt. To może być każdy. Udział zgłaszamy za pomocą formularza do dnia 27.11.2023.

Potem odbędzie się losowania, a swojego Anioła Stróża poznacie najpóźniej 2.12. Dlatego sprwdzajcie swoją pocztę. Może to być wspólnota z sąsiedniej miejscowości lub drugiego końca Polski! 

Zadaniem Adwentowego Anioła będzie przede wszystkim modlitwa za wylosowaną wspólnotę.
Dodatkowo grupy mogą się integrować ze sobą, prowadzić rozmowy w dowolnie wybrany przez siebie sposób, np. e-maile, Messenger, zoom. Chcemy, abyście przynajmniej raz się ze sobą zdalnie zobaczyli, a szczytem marzeń będzie spotkanie się “na żywo”. Wiemy jednak, że może nie być to możliwe.
Mile widziane będą także małe dobre uczynki! Zostawiamy Wam tu pełną dowolność. Może to być ręcznie wykonana kartka lub drobny upominek. Ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia! Podrujcie coś sobie na święta.

Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Z Maryją do Jezusa!