Pozdrowienia z Paryża

Od 15 do 20 lipca tego roku odbyło się w Paryżu spotkanie dla osób odpowiedzialnych za programy formacyjne JMV wraz z Radą Międzynarodową. Z Polski w tym spotkaniu brali udział: Przewodnicząca Ola Żołyńska, Dyrektor ks. Jacek Kuziel oraz s. Agnieszka Dutka, Radna.

Ojciec Gregory, Dyrektor JMV na świecie, kieruje krótkie wystąpienie specjalnie do nas – członków WMM w Polsce:

O. Gregory życzy nam błogosławieństwa Bożego, oraz byśmy zawsze podążali za Jezusem na wzór Maryi i tak jak ona mieli otwarte i kochające serca. Prosi, abyśmy dalej współpracowali jako Stowarzyszenie, wraz z animatorami, członkami zarządu, Siostrami Miłosierdzia, Zgromadzeniem Misji i innymi gałęziami Rodziny Wincentyńskiej. Modli się za nas szczególnie w kontekście spotkania Młodzieży Wincentyńskiej przed ŚDM2016. O. Gregory mówi także, że obecni w Paryżu wykonali świetną pracę, dużo się nauczyli i powinniśmy być z nich dumni:) Na koniec błogosławi całemu Stowarzyszeniu w Polsce.

Także Yasmine Cajuste, Przewodnicząca Międzynarodowe, kieruje do nas kilka ciepłych słów:

Yasmine m.in. wspomina radość, jakiej doświadczyła podczas wizyty w Polsce w 2008r. Dziękuje za naszą pracę i obecność, dziękuje za wierność wezwaniu Maryi i służenie Ubogim. Pozdrawia nas z Paryża, zapewnia o modlitwie za Stowarzyszenie i życzy powodzenia w przygotowaniach do Spotkania Młodzieży Wincentyńskiej w 2016r.